MMC First Process' hovedkontor er lokalisert i Fosnavåg i Herøy kommune på Sunnmøre.
MMC First Process' hovedkontor er lokalisert i Fosnavåg i Herøy kommune på Sunnmøre.

MMC First Process kåres til årets bedrift

- Selskapet har en sterk rolle i regional næringsutvikling og er en drivkraft for innovasjon og nyetablering, sier utvalgsleder Marit Nerås Krogsæter.

Publisert

MMC First Process’ solide vekst, sterke rolle i regional næringsutvikling, internasjonalisering, miljøprofil og organisasjonsstrategi gjør at selskapet ifølge utvalgsleder Marit Nerås Krogsæter er en verdig vinner av fylkesprisen Årets bedrift.

Solid anerkjennelse

- Fylkesprisen Årets bedrift skal gå til en bedrift som på en eller flere måter har utmerket seg. Prisen skal bidra til å motivere og inspirere næringslivsledere i fylket til innsats for samfunnet, heter det i beskrivelsen av prisen som skal deles ut av fylkesordfører og leder av kultur-, næring- og folkehelseutvalget under åpningen av fylkestinget 24. april.

Bli abonnent hos Skipsrevyen.no

For å få tilgang til dette innholdet trenger du et abonnement med Skipsrevyen.no Pluss-saker inkludert.

Bli abonnent og les denne og mange andre pluss-saker.
Min side

SR
Komplett

3587,-

KJØP

SR Komplett Digital

2995,-

KJØP

SR
Pluss

2388,-

KJØP

SR Pluss
Måned

199,-

KJØP