Gå til innhold
Annonse

Skipsrevyen

Skipsrevyen AS
PO Box 4084 Sandviken,
NO-5835 Bergen 
redaksjon@skipsrevyen.noTlf. +47 55 19 77 70 (sentral)

Besøksadresse
Skipsrevyen AS
Skoltegrunnskaien 1
5835 Bergen
Se Google-kart til oss

Abonnement
Spørsmål eller endringer  kontakt :
abo@skipsrevyen.no
telef. 919 29 212

Shipjobs  – tjeneste for stillingsannonsering
laila@skipsrevyen.no
kjersti@skipsrevyen.no

Følg Shipjobs
i sosiale medier

Facebook , Twitter              og Linkedin

Følg Skipsrevyen
i sosiale medier

Facebook og Twitter


Vi arbeider i Skipsrevyen

Gustav-Erik Blaalid Utgiver/Ansvarlig redaktør
gustav@skipsrevyen.no
Mobil: 916 39 142

Sigbjørn Larsen 
Redaktør
siglar@skipsrevyen.no 
Mobil: 916 03 806

Helge Martin Markussen
Journalist
helge@skipsrevyen.no
Mobil: 986 82 611

Laila Indrebø
Sales Manager/ Marketing
laila@skipsrevyen.no
Tlf. 901 11 558

Idunn Indrebø
Abonnement
abo@skipsrevyen.no
Mobil: 919 29 212
 

Kjersti Morvik
Senior Key Account Manager
kjersti@skipsrevyen.no
Tlf. 48 22 98 52

Ranveig Landro
Key Account Manager
ranveig@skipsrevyen.no
Tlf. 905 44932

Regnskap
regnskap@skipsrevyen.no 
Tlf. 55 19 77 70  / 90 11 15 58

Kontaktskjema