Gå til innhold

Skipsrevyen en del av
Oceanspace Media

Skipsrevyen AS
PO Box 4084 Sandviken,
NO-5835 Bergen 
redaksjon@skipsrevyen.noTlf. +47 55 19 77 70 (sentral)

Besøksadresse
Skipsrevyen AS
Skoltegrunnskaien 2
5835 Bergen
Se Google-kart til oss

Abonnement
Spørsmål eller endringer  kontakt :
abo@skipsrevyen.no
telef. 919 29 212

Shipjobs  – tjeneste for stillingsannonsering
anna@skipsrevyen.no
kjersti@skipsrevyen.no

Følg Shipjobs
i sosiale medier

Facebook , Twitter              og Linkedin

Følg Skipsrevyen
i sosiale medier

Facebook og Twitter


Vi arbeider i Skipsrevyen:

Gustav Erik Blaalid Utgiver/Ansvarlig redaktør
gustav@skipsrevyen.no
Mobil: 916 39 142

Helge Martin Markussen
Redaktør
helge@skipsrevyen.no
Mobil: 986 82 611

Vidar Onarheim
Salgsdirektør
vidar@kyst.no
469 20 337

Lizbeth Osnes
Journalist
lizbeth@skipsrevyen.no
Mobil: 400 79 416

Sigbjørn Larsen 
Journalist (frilans)
siglar@skipsrevyen.no 
Mobil: 916 03 806

Idunn Indrebø
Abonnementsansvarlig
abo@skipsrevyen
Mobil: 454 949 66

Alf Fagerheim
Journalist
alf@skipsrevyen.no
Mobil: 971 46 610

Kjersti Morvik
Senior Key Account Manager
kjersti@skipsrevyen.no
Mobil: 48 22 98 52

Anna Goralska
Key Account Manager
anna@skipsrevyen.no
Mobil: 919 09 092

Regnskap
regnskap@skipsrevyen.no 
Tlf. 55 19 77 70  /404 687 00

Kontaktskjema