Kontakt oss

Skipsrevyen - en del av Oceanspace Media

Skipsrevyen AS

PO Box 4084 Sandviken,

NO-5835 Bergen

redaksjon@skipsrevyen.no

Tlf. +47 55 19 77 70 (sentral)

Besøksadresse

Skipsrevyen AS

Skoltegrunnskaien

25835 Bergen

Se Google-kart til oss

Abonnement

Spørsmål eller endringer kontakt: abo@skipsrevyen.no

Tlf. 919 29 212

Shipjobs – tjeneste for stillingsannonsering

anna@skipsrevyen.no

kjersti@skipsrevyen.no

Følg Shipjobs i sosiale medier

Facebook , Twitter og Linkedin

Følg Skipsrevyen i sosiale medier

Facebook og Twitter

Vi arbeider i Skipsrevyen:

Helge Martin Markussen

Redaktør

helge@skipsrevyen.no

Mobil: 986 82 611

Lizbeth Osnes

Journalist

lizbeth@skipsrevyen.no

Mobil: 400 79 416

Kjersti Morvik

Senior Key Account Manager

kjersti@skipsrevyen.no

Mobil: 48 22 98 52

Anna Goralska

Key Account Manager

anna@skipsrevyen.no

Mobil: 919 09 092

Idunn Indrebø

Abonnementsansvarlig

abo@skipsrevyen

Mobil: 454 949 66

Vidar Onarheim

Salgsdirektør

vidar@kyst.no

Mobil: 469 20 337

Gustav Erik Blaalid

Utgiver/Ansvarlig redaktør

gustav@skipsrevyen.no

Mobil: 916 39 142

Regnskap

regnskap@skipsrevyen.no

Tlf. 55 19 77 70 / 404 687 00