Skipsrevyen AS
PO Box 4084 Sandviken,
NO-5835 Bergen

Besøksadresse
Skipsrevyen AS
Skoltegrunnskaien 1
5835 Bergen

Se Google-kart til oss

Tlf. +47 55 19 77 70 (sentral)
E-post: post@skipsrevyen.no

Abonnement
For spørsmål eller endringer angående ditt abonnement, vennligst send e-post til: abo@skipsrevyen.no.

For annonsering les mer for 2017

Vi arbeider med Skipsrevyen

Gustav-Erik Blaalid      

Utgiver/Ansvarlig redaktør
E-post: gustav@skipsrevyen.no
Mobil: 916 39 142

Asle B. Strønen

Redaktør
E-post: asle.stronen@skipsrevyen.no 
Mobil: 918 24 375

Andrea Bærland

Web redaktør
E-post-: andrea@skipsrevyen.no
Mobil: 957 70 626

Vibeke Linn Blich

Journalist
E-post: vibeke.blich@skipsrevyen.no
Mobil: 412 23 158

Laila Indrebø

Sales Manager/Sales and Marketing
E-post: laila@skipsrevyen.no
Tlf. 901 11 558

Kristian Ryland

Sales and Marketing
E-post: kristian.ryland@skipsrevyen.no
Tlf. 410 20 132

Cornelis Hulst

Sales /BRANSJEREGISTERET
E-post: cornelis@skipsrevyen.no
Tlf. 919 02 216

Shipjobs stillingsannonsetjeneste

E-post: laila@skipsrevyen.no
E-post: kristian@skipsrevyen.no

Følg Shipjobs i sosiale medier

Facebook og Twitter

Følg Skipsrevyen i sosiale medier

Facebook og Twitter

Idunn Karolin Indrebø

Abonnement
E-post: abo@skipsrevyen.no 
Tlf. 454 94 966

Regnskap

E-post: regnskap@skipsrevyen.no 
Tlf. 55 19 77 70 eller 454 94 966

X