Kontakt oss

Skipsrevyen AS
PO Box 4084 Sandviken,
NO-5835 Bergen

Besøksadresse:
Skipsrevyen AS
Skoltegrunnskaien 1
5835 Bergen

Se Google-kart til oss

Tlf. +47 55 19 77 70 (sentral)
E-post: post@skipsrevyen.no

Abonnement
For spørsmål eller endringer angående ditt abonnement, vennligst send epost til: abo@skipsrevyen.no eller kontakt oss gjerne via kontaktskjemaet nederst på denne side.

Gustav-Erik Blaalid
Utgiver/Ansvarlig redaktør
E-post: gustav@skipsrevyen.no
Mobil: 916 39 142

Asle B. Strønen
Redaktør
E-post: asle.stronen@skipsrevyen.no
Mobil: 918 24 375

Andrea Bærland
Nettredaktør
E-post: andrea@skipsrevyen.no
Mobil: 957 70 626

Vibeke Linn Blich
Journalist
E-post: vibeke.blich@skipsrevyen.no
Tlf. 412 23 158

Laila Indrebø
Salgsjef
E-post: laila@skipsrevyen.no
Tlf. 901 11 558

Kjersti Morvik
Senior Key Account Manager
E-post: kjersti@skipsrevyen.no
Tlf. 48 22 98 52

Kristian Ryland
Business Relationship Manager
kristian.ryland@skipsrevyen.no
Tlf. 410 20 132

Tor Erik Grønås
Abonnement
E-post: abo@skipsrevyen.no
Tlf. 977 69 669

Regnskap
E-post: regnskap@skipsrevyen.no